Oleme i-Mop / i-Range toodete volitatud edasimüüja

28. juuli 2021 Pireka

Heameel teavitada, et Pireka on alates maikuust 2021 a i-Mop toodete volitatud edasimüüja Eestis. Pakume ka hooldus – ja remonditeenust meie poolt müüdud i-Mop toodetele. i-Mop muudab teie ettekujutust põrandate pesemisest, pakkudes täisfunktsionaalse põrandapesumasinana sama paindlikku liikumist ja juurdepääsu kui mopp! Oleme i-Mop / i – Range toodete volitatud edasimüüja

Kuna enamik põrandapesumasinatest on mõeldud suurte ruumide puhastamiseks, siis oleme täheldanud, et siiani puhastatakse ca 70% pindadest ämbri ja mopi abil käsitsi.
Tegemist on töömahuka, aeganõudva ja füüsiliselt koormava tegevusega, mille tulemus ei vasta tihti soovitule – põrandad ei sära puhtusest.

i-Mop disainerid ja insenerid on loonud innovaatilise põrandapesumasina, mis tänud oma kahandatud mõõtudele, suurepärasele manööverdamisvõimele ja mobiilsusele on ainulaadne abimees puhastamiseks laudade, lettide ning kraanikausside alt, pööramiseks kohepeal 180 kraadi ja liikumiseks treppidest üles või alla. Lihtne ja kerge puhastusmasin mahub hoiustamiseks kappi ja akude laadimiseks ei pea masinat laadimispunkti seisma jätma. Vastupidi, 2 kompleki akusid tagab tänu kiirlaadimisele (1 h) vajadusel püsiva 24/7 tööaja.

i-Mop tooteperes on esindatud i-Mop Lite, i-Mop XL ja i-Mop XXL. Lihtsalt ja kiirelt puhtad ja kuivad põrandad!