Tallinn

Tallinna esindus avatud E-R 9.00-17.00

Pireka Eesti OÜ
Laki 5, Tallinn, Estonia
pireka@pireka.ee

Reg. Nr. 10844696

KMKR nr. EE100746882

TELLIMUSED:
tellimus@pireka.ee;
Tel: +372 679 9230

Meie inimesed

KLIENDITEENINDUS

Innar Volmer
Klienditeeninduse juht
Customer service
555 344 35
innar.volmer@pireka.ee

Ingrit Glück
Müügisekretär, Tallinna esindus
Sales assistant
6 799 230; 555 344 37
ingrit.glyck@pireka.ee

Ulvi Klais
Müügisekretär, Tartu esindus
Sales assistant
547 703 69
ulvi.klais@pireka.ee

MÜÜGIOSAKOND

Risto Kärner
Müügidirektor
Sales Director
52 375 36
risto.karner@pireka.ee

Lilli-Mai Mihhailova
Müügijuht
Sales manager
555 344 36
lillimai.mihhailova@pireka.ee

Jana Aunpu
Müügijuht
Sales manager
555 344 33
jana.aunpu@pireka.ee

Puhastusala müügitalent
LIITU MEIE TIIMIGA




personal@pireka.ee

REMONT JA HOOLDUS


Hooldusjuht
Service manager
555 373 93
hooldus@pireka.ee

OSTUOSAKOND

Alesja Selina
Ostuspetsialist
Purchasing Specialists
+372 555 344 05
Alesja.Selina@pireka.ee

RAAMATUPIDAMINE JA JUHATUS

Liia Ahas
Pearaamatupidaja
Chief Accountant
555 344 32
finance@pireka.ee

Kaupo Torma
Tegevdirektor
CEO
+372 555 344 31
kaupo.torma@pireka.ee

TARTU

Tartu esindus avatud E-R 9.00–17.00

Sõbra 56, 51013 Tartu

Klientide teenindamine esinduses kokkuleppel.