Tallinn

Pireka Tallinna esindus

Laki 5, 10621 Tallinn
Avatud: E-R 9.00-17:00
Kirjuta: pireka@pireka.ee

Pireka Eesti OÜ
Reg. Nr. 10844696
KMKR nr. EE100746882

Tartu

Pireka Tartu esindus

Sõbra 56, 51013 Tartu
Avatud: E; T ja N 9.00-16:00
K ja R teenindame kliente kokkuleppel.

Kontaktisik: Lilli-Mai Mihhailova
Kirjuta: lillimai.mihhailova@pireka.ee
Helista: +372 555 344 36

Meie inimesed

KLIENDITEENINDUS

Aide Kalve
Klienditeeninduse juht
Customer service
555 34 334
aide.kalve@pireka.ee

Ingrit Glück
Müügisekretär, Tallinna esindus
Sales assistant
6 799 230; 555 344 37
ingrit.glyck@pireka.ee

MÜÜGIOSAKOND

Risto Kärner
Müügidirektor
Sales Director
52 375 36
risto.karner@pireka.ee

Lilli-Mai Mihhailova
Müügispetsialist
Sales manager
555 344 36
lillimai.mihhailova@pireka.ee

Innar Volmer
Müügispetsialist
Sales Manager
555 344 35
innar.volmer@pireka.ee

Jana Aunpu
Müügispetsialist
Sales manager
555 344 33
jana.aunpu@pireka.ee

Karin Voit
Müügispetsialist
Sales manager
547 703 69
karin.voit@pireka.ee

REMONT JA HOOLDUS

Taavi Korsjukov
Hooldusjuht
Service manager
555 373 93
hooldus@pireka.ee

OSTUOSAKOND

Alesja Selina
Ostuspetsialist
Purchasing Specialists
555 344 05
Alesja.Selina@pireka.ee

RAAMATUPIDAMINE JA JUHATUS

Liia Ahas
Pearaamatupidaja
Chief Accountant
555 344 32
finance@pireka.ee

Kaupo Torma
Tegevdirektor
CEO
555 344 31
kaupo.torma@pireka.ee