Meist

Pireka Eesti OÜ on olnud puhtuse maaletooja Eestis juba üle 20 aasta. Professionaalne tootevalik, kiired tarned ja puhastusalased konsultatsioonid on põhjus, miks paljud puhastusvaldkonna spetsialistid on valinud Pireka oma eelistatud partneriks. Pireka Eesti laiast tootevalikust leiab komplektsed ja innovaatilised puhastuslahendused nii tegija puhastusproff kui ka väga nõudlik kodune puhtuse armastaja.

Pireka on juhtiv koristustarvikute, puhastusmasinate, õhuvärskendajate, paberitoodete ning pesuainete maaletooja Baltikumis, omades esindusi Tallinnas, Tartus, Riias, Klaipedas, Kaunases ja Vilniuses. Meie tublide ja lojaalsete klientide hulgast leiab nii restorane, kohvikuid, hotelle ja veekeskusi, kui ka tervishoiuasutusi, tööstusettevõtteid, hoonete haldajaid, kinnisvara hooldajad ning puhastusteenuste pakkujad.

MEIE BRÄNDIPORTFELL

Tuntud ja usaldusväärsed professionaalsete puhastustarvete tootjad.

Oleme puhastusvaldkonna
SPETSIALISTID,
olles klientidele toetavaks ja nõuandvaks partneriks.

Uued puhastuslahendused ja
INNOVATSIOON
puhtama ja jätkusuutlikuma töökeskkonna nimel.

Pakume tuge ja tehnilisi
KONSULTATSIOONE
koristusplaanide ning juhendite koostamisel.

Meie missioniks on pakkuda oma klientidele ergonoomilisi, kulueffektiivseid ning innovaatilisi tooteid ja puhastuslahendusi. Meid innustab võimalus muuta puhastamise õigete tehnoloogiate abil inimeste elu lihtsamaks ning mugavamaks.

PirekaPuhtuse maaletooja aastast 2002.

DHYS GROUP liige

Pireka kuulub DHYS Gruppi

DHYS Group (Distribution in Hygiene Specialist) hõlmab juhtiva puhastusvaldkonna kaubandusliiduna enam kui 150 ettevõtet 33 riigis. Grupi liikmetele laieneb mitmekülgne teenuste pakett, alates soodsast sisseostust ja oskusteabe vahetamisest kuni koostööni valdkonna juhtivate brändidega.