Filmop – uus tunnustatud kaubamärk Pireka Eesti tootevalikus

6. aprill 2023 Kaupo Torma

Hea Klient,

Rõõm on teatada, et Pireka Eesti hankijate valikusse on lisandunud uus koristustarvikute tootja FILMOP INTERNATIONAL SRL. Filmop International asutati 70ndate aastate alguses ettevõttena, mis on spetsialiseerunud professionaalseks kasutamiseks mõeldud koristus- ja puhastusseadmete tootmisele. Täna tarnib Filmop International oma tooteid maksimaalse kiiruse, töökindluse ja tõhususega enam kui 80 riiki üle maailma. Täna leiab Filmop´i tooteporfellist täielik tootevalik professionaalseks puhastamiseks koritustarvikuid enam kui 4.000 tootega.

Ettevõttele ja toodetele on väljastatud järgnevad sertifikaadid: ISO 14001, EU ECOLABEL, PSV, CARBON FOOTPRINT SYSTEMATIC APPROACH. Lisaks Filmop International on saanunud paljudele oma tekstiiltoodete sarjadele Euroopa Liidu prestiižse ökosertifikaadi, millega tavaliselt premeeritakse vähese keskkonnamõjuga tooteid.

Pireka Eesti tootevalikust leiate täna koristus- ja hotellikärud, antibateriaalse tooteseeria A-B Plus, tänavapuhastamise töövahendeid ning teised funktsionaalsed ja kvaliteetsed koristustarvikuid.

Pireka Eesti – Puhtuse maaletooja aastast 2002