Filmop A-B Plus tooteseeria võitleb bakterite ja viirustega

6. aprill 2023 Kaupo Torma

Töökeskkondades kus hügieeninõuded puhastamisele ja koristamisele on keskmisest kõrgemad, pakub Filmop lisa kindlustunnet A-B Plus tooteseeria toodetega nagu seda on mikrokiudrätikud ja mopid, nii märg kui ka kuivpuhastamiseks. Mikrokiud kangast on tootmise käigus töödeldud hõbedaiooniga, selleks pidurdada bakterite ja mikroobide arengud ning vähendada ristsaaste tekkimise ohtu.

A-B Plus toodete efektiivsus on teaduslikult tõestatud: Independent Verification Company poolt ISO 20743:2013 standardi alusel tehtud testid kinnitasid tugevat antibakteriaalset tegevust Staphylococcus aureus and Klebsiella pneumoniae bakterite vastu, mis garanteeritud kogu toote elutsükli jooksul. Lisaks, näitasid sõltumatu labori poolt tehtud testide tulemused, A-B Plus mopid eemaldavad Coronavirus 229E metallpindadelt 99,9 % ulatuses.

Lähtuvalt uuringutest on A-B Plus tooted: mikrokiust valmistatud rätikud ja mopid on keskkonnasõbralikumad, kui analoogsed tooted valmistatud teistest kiududest, kuna mikrokiust tooteid kasutades on võimalik vähendada vee ja pesuaine kulutusi kuni 95%.

A-B Plus mikrokiud on osa täielikust tooteseeriast, mis koosneb moppidest, mopialustest, ämbritest ja koristuskärudest. Nendele toodetele on lisatud antibakteriaalseid lisandeid, mis kaitsevad neid tooteid bakterite, hallituse ja seente kasvu eest.