Pireka uuenenud koduleht ja tellimiskeskus

26. august 2021 Pireka

Hea Koostööpartner

Rõõm teatada, et oleme valmis saanud uue kodulehe ja Pireka tellimiskeskuse Teie parima teenindamise huvides.

Koduleht on lihtsa ja selge ülesehitusega, kus navigeerimine teaduskraadi ei eelda. Kõik vajalik vaid ühe kliki kaugusel. Oleme Teie käsutuses professionaalselt, vahetult ja abivalmilt. Kodulehe näol on sisuliselt tegemist tootekataloogiga, mis pakub ülevaatlikku võimalust meie tootevalikuga tutvumiseks. Kodulehe kaudu on võimalik kiiresti leida vajaliku info meie tootevaliku kohta, näiteks puhastusainete ohutuskaardid, puhastusmasinate tehnilise info jne. Toodete leidmiseks soovitame kasutada otsingut, lisaks on vasakul ääres rippmenüüna andmete filtreerimisvõimalus.

Toodete hindadega tutvumiseks on vaja sisselogida tellimisksusesse. Tellimimiskeskus lihtsustab oluliselt meie kõigi klientide tellimuste esitamist. Kui teil täna puudub ligipääs Tellimiskeskkonda siis palun võtke ühendust meie klienditeenidusega. Tellimiskeskuses on võimalik alustada uut tellimust tootekataloogist artikleid ostukorvi valides või kasutades varasemat tellimuse põhja, lisades või eemaldades sealt tooteid.

Pireka tellimiskeskus on täielikult ja autonoomselt integreeritud meie müügiprogrammiga, pakkudes mitmekesiseid võimalusi ka kõige nõudlikumale kasutajale. Veebiarenduse käigus konsulteerisime erinevate kliendisegmentidega, sh juhtivate koristusteenuste pakkujatega. Püsiklientide vajaduste põhiselt on näiteks kliendi admin-kasutajal/tellijal võimalik tutvuda arvetega, seadistada kasutajakontosid, seada limiite tellimustele objektide lõikes või kasutada listivaadet, eemaldades tootepildid ning muid multifunktsionaalseid lahendusi. Lisasime ka detailse kasutusjuhendi Tellimiskeskuses opereerimiseks. Meie klienditeenindus on enam kui valmis pakkuma tuge Tellimiskeskuse võimaluste selgitamiseks. Tellimiskeskuse autonoomsus väljendub asjaolus, et keskkonda on võimalik logida ka juhul, kui mingil põhjusel on koduleht maas. Soovitame lisada tellimiskeskuse aadressi veebibrauseri järjehoidjasse, et vajadusel otseteena tellima asuda.

Kuigi läbisime pilootperioodi n-ö testklientidega ja rakenduste funktsioonid peaksid töötama laitmatult, siis oleme tänulikud Teile kasutajakogemuse jagamise eest. Ühtlasi vabandame, kui kõik ei ole veel päris lõpuni lihvitud – tegemist on rätsepatööna valminud rakendustega ja võimalik, et mõned õmblused vajavad veel ristpistega üle käimist.

Koostöös Teiega saame parima tulemuse – põnevat avastamist ja meeldivat kasutajakogemust!

Kaupo Torma
Tegevjuht