Hooldus ja remont

PIREKA TEENINDUS
Meie missiooniks Pireka teeninduses on hoolitseda võimalikult efektiivselt meie koostööpartnerite masinapargi eest ning pakkuda kõikidele meie klientidele parimat teenust. Meie jaoks tähendab parim teenus seda, et me oleme teie jaoks olemas siis, kui teil meid vaja on – kogu Eestis, igal pool ja igal ajal. Seadmete tõrgete või masinate rikkete korral, reageerime professionaalselt ja võimalikult kiiresti. Pireka kannab hoolt teie tehnika heakorra eest.

PUHASTUSMASINATE HOOLDUS JA REMONT
Pireka esindab Eestis ja Baltikumis mitmeid hooldus- ning puhastustehnikat tootvaid rahvusvahelisi kaubamärke – Tennant, Numatic, IPC Gansow ja IPC Portotechnica. Hooldame ja parandame enamus Eesti turul müüdavatest puhastusseadmetest. Küsimuste korral võtke palun julgelt meiega ühendust.

PUHASTUSMASINATE RENT
Meie valikust leiab puhastusmasina rendiks nii professionaalne koristusteenindaja, kui ka kirglik kodune puhtusearmastaja. Täna pakume lühi- või pikajaliseks rendiks tolmuimejaid, survepesureid, põrandahooldusmasinaid, kombineeritud põrandapesumasinaid, tekstiilipesureid jne. Parema tootevaliku ja hindadega tutvumiseks palun võta ühendust alltoodud kontaktidel.

DOSEERIMISSEADMETE PAIGALDUS JA HOOLDUS
Müüme ja paigaldame meie tootevalikus olevaid paberi- ja seebihoidikuid. Lisaks paigaldame ja hooldame ka pesuainedoseermisseadmeid. Pesuainedosaatorid on seadmed, mida tasub regulaarselt hooldada. Hooldamata seadmete doseeringud muutuvad ebatäpseks, mille tagajärjel lõpuks halveneb puhastatavate pindade või seademete pesutulemus.

GARANTII
Kui olete me käest ostetud seadmeid tavapäraselt kasutanud ja õigesti hooldanud, kuid sellel siiski ilmneb mõni puudus, siis on juriidilise isikuna Teil õigus esitada meile pretensioon ühe aasta jooksul alates ostu tegemisest. Pretensiooni esitamiseks täida alltoodud kontaktvorm ning otsi üles kauba ostutšekk, leping või mõni muu ostu tõendav dokument. Teostame garantiiremonti kõigile meie poolt müüdud seadmetele.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Kui teil juhtub olema professionaalne puhastusmasin, mis vajab hooldamist või parandamist siis võta palun meiega ühendust alltoodud kontaktidel.

Töökoda:

Laki 5, 10621 Tallinn

Avatud:

E-R 9.00-17:00

Helista:

+372 555 34 334

Kirjuta:

hooldus@pireka.ee