Pireka on nüüd Numatic brändi esindaja Eestis

28. detsember 2023 Kaupo Torma

Numatic International Ltd pakub professionaalseid, praktilisi ja usaldusväärseid seadmeid, mis on projekteeritud, konstrueeritud ja valmistatud Ühendkuningriigis. Lisaks suurepärastele akutoitel toimivatele masinatele, kuuluvad Numaticu tootevalikusse ka vee- ja tolmuimejad, põrandapesumasinad, tektsiilipesurid ning suur valik eritööde seadmeid professionaasetele kasutajatele.

Sõltumatult Ühendkuningriigi kõige usaldusväärsemaks tolmuimeja brändiks hinnatud Numatic, mõistab vajadust ja nõudlust säästvate puhastusseadmete ning lahenduste järele. Pikaealisus, tõhusus, hooldatavus ja taaskasutatavus on neli väärtust, millest lähtub Numatic jätkusuutlikuse mudel. Eelkõige on kõige säästvamad tooted, need tooted, mida saab kasutada päevast päeva, tõrgeteta ja pikki aastaid.

Põrandapesumasinate esitlusi saame korraldada soovi korral ka teie ettevõttes. Kui soovite tellida toote demo või soovite saada rohkem informatisooni Numatic tootevaliku kohta Pirekas, siis palun võtke ühendust meie kontaktidel.

Pireka Eesti OÜ